SIK SORULAN SORULAR

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

Bodrum Havalimanı’na veya diğer havalimanlarına araç teslim ediyor musunuz?

Evet uçak biletinizdeki uçuş kodunu talep ediyoruz uçakta iken telefonunuz kapalı olduğu için gelişmiş sistemimizden uçuşunuzu kontrol ederiz uçuş kodunuzun faydası olası rötarda hava trafiğinin yoğun olduğu anda gecikmeniz durumda temsilcimiz sizi kapıda karşılayana kadar bekleyecektir kiraladığınız aracı Gümbet-Bitez-Ortakent-Yahşi-Akyarlar-karaincir-Turgutreis-Yalıkavak-Gümüşlük Gündoğan-Türkbükü-Torba-Yalıçiftlik-Güvercinlik-Adabükü-Güllük-İasos-bodrum Merkez-Akyaka-Datça-Dalaman Fethiye-Çeşme-Marmaris-Didim-egebölgesi Havalimanınlarında teslim edebilirsiniz.

Kiralama İçin Ehliyet Sınırı Kaç Yaş Olmalı

Ekonomik grup araçlar için 21 yaş  Orta grup araçlar için 23 yaşüst grup araçlar için 25 yaş  ve üzerinde olma zorunluluğu vardır….

Araçlarınızda Kasko Varmıdır

Kiralık araçların tamamı rent a car kaskoludur. Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliligini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır.

Gizlilik

Sizden talep edilen tüm bilgiler sadece kiralama işleminiz için kullanılmak üzere talep edilmektedir. Kiralama amacı dışında herhangi bir kişisel veri kullanılmaz.